imprint-uslugi-wydawnicze-970x277-fafa new

IMPRINT- Kompleksowe usługi wydawnicze

Imprint - wydaj swoją książkę

druk ofsetowy usługi wydawnicze imprint barbeloZaskakujące jest to, jak wiele osób pragnie wydać własną książkę. Powodów do tego może być wiele. Z radością możemy w tym pomóc, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem – od profesjonalnej redakcji, korekty i przygotowania tekstów do składu, przez stworzenie ciekawego projektu wnętrza i okładki książki, dobór odpowiedniego papieru i techniki druku, aż po pomoc w dystrybucji tytułu lub organizację imprezy premierowej. 

Usługa Imprint skierowana jest do tych, którzy pragną samemu finansować wydanie swojej publikacji. Możemy zająć się całym procesem wydawniczym lub pomóc na konkretnych etapach.

Dzięki coraz bardziej wydajnym i przystępnym technologiom można dziś wydać książke naprawdę tanio, a wiedza i doświadczenie naszego zespołu zapewni, że efekt będzie spełniał najwyższe wymogi edytorskie i estetyczne.

Niezależnie od tego, czy chcesz wydać książkę w jednym egzemplarzu czy wydać duży nakład, chętnie służymy pomocą i radą.

Jak wydać książkę?

To prostsze niż myślisz. Zadzwoń lub napisz do nas!czcionki drukarskie skład książki

Możemy pomóc opracować lub wydać między innymi:

  • publikacje naukowe w języku polskim lub angielskim
  • autorskie materiały nauczania na kurs lub szkolenie
  • tomik wierszy
  • „pisane do szuflady” opowiadania, pamiętniki, zapiski
  • prestiżowe raporty roczne
  • rodzinną książkę przepisów kuchennych
  • album ze zdjęciami wydrukowany i oprawiony w formie książkowej

Współpraca z doświadczonym i szanującym swoją pracę zespołem zapewnia, że każde zamówienie będzie mogło być wykonane terminowo, na najwyższym poziomie i w ramach ustalonego budżetu.

Co oznacza „Imprint”?

„Imprint” to angielskie słowo oznaczające znak firmowy wydawcy, używane w branży wydawniczej głównie dla określenia jednej z nazw handlowych, pod którą dane wydawnictwo publikuje książki. Jest to więc jakby „podwydawnictwo” w ramach danej firmy wydawniczej. W tym wypadku „Imprint” jest więc imprintem Wydawnictwa Barbelo publikującym książki rozmaitej treści (o ile tylko nie godzą one w nasze poczucie etyki i estetyki), finansowane przez zleceniodawców. Drukując jako wydawnictwo możemy tym książkom nadać numery ISBN, co jest o tyle istotne, że pozwala na ich produkcję przy 5-procentowej stopie podatku VAT (zamiast 23 procent w przypadku druku bez numeru ISBN).

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się