Imprint - nasze usługi wydawnicze

Oprócz własnej oferty książkowej polecamy Państwu pełen wachlarz profesjonalnych usług wydawniczych, projektowych i poligraficznych. Prowadzimy jest pod nazwą „Imprint”. Więcej o tej ofercie można dowiedzieć się tutaj, a o tym, skąd wziął się pomysł na takie usługi piszemy na naszym blogu.

Pomysł na Imprint zrodził się wkrótce po tym, jak wydaliśmy naszą pierwszą książkę, pod wpływem reakcji naszych znajomych i czytelników. Było dla nas zupełnym zaskoczeniem, jak wiele osób wokół nas pisze i skrycie marzy o tym, by kiedyś wydać coś w formie książkowej. Pytaniom nie ma końca:

Ile kosztuje wydanie książki?
Jak to wygląda od strony prawnej?
Jak zapewnić dystrybucję książek?
Czy w Polsce na książce można zarobić?
Dlaczego w Polsce książki wydaje się na białym papierze, a za granicą na przyjemniejszym dla oka papierze żółtawym?
Jaki jest minimalny nakład książki, żeby druk miał sens?
Czy moglibyśmy wydać ich teksty lub przygotować je dla nich do druku?
Itd. Itd.

Tak powstał pomysł na Imprint – usługi wydawnicze obejmujące redakcję i korektę, przygotowanie do druku, projektowanie graficzne druk i samą poligrafię. Oferujemy także konsultacje, porady i szkolenia dotyczące procesu powstawania książki, współczesnych technik poligraficznych oraz sytuacji na rynku książki.

Do tej pory powstało w ten sposób kilka pięknych książek – między innymi album La bella semplicita, wykonany dla Opery Narodowej w Warszawie i ciekawe publikacje naukowe. Dzięki wspaniałemu zespołówi współpracowników także Pańswu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

 

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się