Tytuł: Królestwo Szczęścia
Autor: Jiddu Krishnamurti
Rok wydania: 2000

Miejsce wydania: Wrocław
Wydawca: Pracownia „Borgis”
Wydanie: I
Przekład: Sylwia Hladik
ISBN: 83-87129-85-2

Tytuł oryginału: Kingdom of Happiness
Język oryginału: angielski

Oprawa: miękka
Liczba stron: 152
Format: 125x195

Królestwo Szczęścia

Jiddu Krishnamurti

Budulcem prawdziwego doświadczenia są zwykłe ludzkie przyjemności i troski, radości i cierpienia. One są waszymi strumieniami i rzekami, po których żeglować będziecie ku bezkresnemu oceanowi, by wreszcie wlać w jego wody własne doświadczenie, własną wyłączność i stać się jego kroplą. 

Aby tam dopłynąć, potrzebne wam będą łodzie i wiedza, jak obchodzić się z żaglem i z wiosłami, a także całe bogactwo doświadczeń i wreszcie pragnienie coraz to nowych doświadczeń. Jeśli będzie w was to boskie niezadowolenie, ten chaos, z czasem zrodzi się z nich iskrząca gwiazda.

20,00 zł
15,00 zł
Już wkrótce!

Opis

Jiddu Krishnamurti urodził się 12 maja 1895 r. w Madanapalle na południu Indii. Od 1929 r. wygłaszał na całym świecie publicznie wykłady, prowadząc dialog z przywódcami różnych religii, profesorami, uczonymi, psychiatrami, psychologami, artystami, ludźmi mediów i ekspertami komputerowymi. Jest autorem wielu książek, z których najbardziej znane to: Think on These Things, The Awakening of Intelligence and The Book of Life
Krishnamurti zmarł w 1986 r. w Ojai w Kalifornii.

Królestwo Szczęścia to stenografowany, a później zredagowany tekst przemów Krishnamurtiego wygłoszonych na zamku Eerde w lipcu 1926 r.

Książka Pracowni Borgis – gościnnie w naszym sklepie

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się