Ekskluzywne prezenty – „Kobieta metamuzyczna” w oprawie artystycznej

Książka „Kobieta metamuzyczna” Artura Cieślara  dostępna jest już także w wyjątkowym unikatowym wydaniu. Ekskluzywną, limitowaną edycję 48 ręcznie numerowanych egzemplarzy opracowaliśmy wspólnie z Wydawnictwem Artystycznym Kurtiak i Ley. Książkę wydrukowaliśmy na specjalnym, kremowym papierze o gramaturze 115g, stanowiącym wspaniałe tło dla kapiących złotem i ultramaryną portretów rozmówczyń autorstwa Laury La Wasilewskiej.

 Napisz do nas, aby zamówić książki lub umówić się na spotkanie.

 

Książka artystyczna w prawdziwym tego słowa znaczeniu

Każdy egzemplarz książki został zszyty ręcznie oraz oprawiony w niepowtarzalną (w dosłownym znaczeniu) oprawę zaprojektowaną i wykonaną przez zespół artystów w pracowni introligatorstwa artystycznego Kurtiak i Ley. Tak, każda z tych książek jest całkowicie inna i wyjątkowa. Wszystkie ich elementy, takie jak niepowtarzalne arkusze wyklejki, tłoczenia i liczne ozdoby są owocem niezliczonych godzin precyzyjnej pracy. Efekt olśniewa i wprowadza w zdumienie. Pierwsze egzemplarze tych niezwykłych dzieł książkowej sztuki możemy już przedstawić. Nad kolejnymi prace nadal trwają. Ekskluzywny prezent jedyny w swoim rodzaju

Książka artystyczna to ponadczasowy i niezapomniany prezent z klasą. Właśnie takie książki są najczęściej wybierane na podarunki dla głów państw i kościoła – wszędzie tam, gdzie prezent ma być nie tylko odpowiednio kosztowny, ale naprawdę wyjątkowy. Każdy, kto poszerzy swój księgozbiór o jedną z tych niezwykłych książek lub obdaruje nimi kogoś bliskiego, nabywa autentyczne dzieło sztuki z gwarancją jego niepowtarzalności. Czar edycji limitowanych polega na tym, że wydawcy nie wykonają już dodruku bądź „drugiego wydania”. Z tego powodu wartość takich książek szybko wzrasta z upływem lat i cena ostatnich egzemplarzy z danej edycji często bywa wielokrotnie wyższa od ceny wyjściowej. Tak więc posiadaczy ekskluzywnego wydania „Kobiety metamuzycznej” może być na świecie jedynie 48, a i tak książka każdego (bądź każdej) z nich będzie wyglądała całkowicie inaczej.

kurtiak-i-ley-QWydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley istnieje od 1989 roku. Podczas tegorocznych Targów Książki w Warszawie świętowało swoje 25-lecie. Wiele książek z ich pracowni zostało ofiarowanych przez polskich dyplomatów królom i prezydentom, kilka z nich otrzymał Jan Paweł II oraz Benedykt XVI, inne uszczęśliwiły gości i kontrahentów największych polskich i światowych firm i korporacji.
Urszula Kurtiak i Edward Ley to prawdziwi artyści książki, laureaci licznych nagród i wyróżnień. Wydane przez nich książki często stanowią owoc długich studiów nad życiem i środowiskiem autora. Oprawa stanowi wówczas wraz z treścią spójną całość. Przykładem może być zbiór wierszy Haliny Poświatowskiej, którego forma i zapach w magiczny sposób przywołuje obecność artystki.

Książki Tytuły Zapowiedzi Autorzy

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się