Herbaciane książki i inne ekskluzywne herbaty Basilur

Basilur Tea Alchemia 1 Q300Herbaciane książki Basilur – z pewnością najsmaczniejsze książki na rynku są już dostępne w naszym sklepie. Ekskluzywne herbaty Basilur od wielu lat zyskują sobie grono wiernych wielbicieli. Znane są z doskonałej jakości herbacianego suszu, a także z wysmakowanych, oryginalnych opakowań. Specjalnie dla Was w okresie przedświątecznym wprowadziliśmy do sprzedaży herbaciane książki oraz ekskluzywnie opakowane, pyszne herbaty z „serii orientalnej”.

 

Herbaciane książki

Herbaciane książki to pięknie wykonane metalowe puszki wielkości sporej książki (wymiary: 140x190x40mm). W ich wnętrzu kryją się zaplombowane eleganckie woreczki z przepyszną herbatą liściastą. Każde z opakowań (Tom I, Tom II, Tom III itd.) zawiera inną herbatę. I tak, na przykład niebieski Tom I kryje czarną cejlońską herbatę z dodatkiem płatków chabru i niebieskiej malwy, pąków jaśminu oraz naturalnego aromatu prażonych migdałów, zaś zielony Tom III zawiera wysokogórską, cejlońską herbatę zieloną z dodatkiem żurawiny i melona kantalupa. Są to wspaniałe, aromatyczne herbaty, których zapach zaraz po zaparzeniu rozchodzi się po całym domu.

 

 Seria orientalna

Basilur Magic nights teabox Q300Seria orientalna Basilur to wyjątkowe, aromatyczne herbaty liściaste w pięknych metalowych puszkach o podstawie księżyca, zdobione kolorowym, tłoczonym wzorem. Jak wszystkie herbaty Basilur pochodzą one ze Sri Lanki. Każda puszka jest zaplombowana, a wewnątrz mieści hermetycznie zapakowaną torebkę z pięknie pachnącym suszem. Na zdjęciu obok widzimy herbatę Magic Nights. Jest to czarna herbata cejlońska z dodatkiem kwiatów chabru, niebieskiej malwy i owoców żurawiny z nutą truskawki, moreli, ananasa i papai.

W serii orientalnej znajdziemy także znane smaki Orientu takie jak Marokańska mięta czy Masala chai. Szczególnie ta ostatnia, którą można zaparzyć klasycznie na wodzie lub hinduskim zwyczajem ugotować w osłodzonym mleku, idealnie sprawdzi się w zimowe wieczory. Każda z puszek zawiera 100 gram najwyższej jakości herbaty.

 

Firma Basilur

Basilur kiperzy 1 Q300Marka Basilur jest dobrze rozpoznawana na rynku herbat ekskluzywnych. Wszystkie produkty Basilur przygotowywane i pakowane są bezpośrednio w Sri Lance i rozprowadzane przez autoryzowanych dystrybutorów Basilur, co zapewnia utrzymanie świeżości i najlepszej jakości oferowanych herbat. Firma jest o tyle wyjątkowa, że stawia nie tylko na jakość samego surowca, ale także na nietuzinkowe, oryginalne opakowania, przez co jej produkty trafiają do najbardziej ekskluzywnych domów towarowych na świecie, takich jak choćby słynny londyński Harrods. Herbaciane księgi i inne produkty Basilur zostały wyróżnione całym szeregiem międzynarodowych nagród konsumenckich. Dostępne u nas produkty pochodzą bezpośrednio od polskiego dystrytutora Basilur. Jeżeli chciałbyś zamówić produkt, którego nie ma w naszej ofercie, daj nam znać, a z przyjemnością sprowadzimy go dla Ciebie.

 Mamy nadzieję, że i Wam herbaty Basilur umilą chwile spędzone z ulubioną książką!

Zobacz herbaty Basilur w naszym sklepie

Książki Tytuły Zapowiedzi Autorzy

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się