Sława Przybylska „Radosny smutek przemijania”

Radosny smutek SQW ramach naszych usług wydawniczych Imprint Media, mieliśmy zaszczyt przygotować szczególny album upamiętniający 60-lecie działalności artystycznej Sławy Przybylskiej. 


Radosny smutek przemijania

Praca z panią Sławą i jej mężem Janem Krzyżanowskim – inicjatorem projektu, autorem, kronikarzem kariery małżonki i niezwykłym erudytą, była ogromną radością. Powstał wydany w limitowanej edycji album ze zdjęciami Sławy od najwcześniejszego dzieciństwa, przez 60 lat pełnej sukcesów scenicznej drogi, aż do dnia dzisiejszego.


Każdemu ze zdjęć towarzyszy krótki tekst – najczęściej autorstwa samej Artystki, niekiedy z cenionych przez nią źródeł literackich. Znalazło się także miejsce na krótki wywiad przeprowadzony w Otwocku w maju 2016 roku.

SLAWA FOTO SRODEK 2


Cudownej Artystce życzymy jeszcze wielu, wielu lat wspaniałego koncertowania, a jej wielbicieli zapraszamy do zapoznania się z albumem.
  SLAWA KSIAZKA 2


Kunsztowna „Smutku” oprawa

Album wydrukowany jest na szlachetnym włoskim papierze powlekanym, szyty nićmi i oprawiony w twardą oprawę z papierem mieniącym się złotem i obwolutą z mlecznej kalki. 
To spaniałe kolekcjonerskie wydanie udało się zrealizować dzięki hojnemu wsparciu Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, Miasta Międzyrzec Podlaski oraz Miasta Otwock. 

 
Album ze zdjęciami Sławy Przybylskiej „Radosny smutek przemijania” można zamówić w naszej księgarni (w najlepszej cenie na rynku!). Można też pytać o niego w dobrych księgarniach na terenie całej Polski. 

Książki Tytuły Zapowiedzi Autorzy

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się