Miasteczko Literackie w Szczecinie

W dniach 27-29 czerwca zapraszamy do naszego stoiska w Miasteczku Literackim w Szczecinie! Przygotowaliśmy dla Was fajne niespodzianki! Początkujących autorów zapraszamy do rozmowy i zapoznania się z naszą ofertą usług wydawniczych.

Godziny otwarcia miasteczka literackiego w szczecinie:

27 czerwca 2014 (piątek) 11.00-19.00
28 czerwca 2014 (sobota) 11.00-19.00
29 czerwca 2014 (niedziela) 11.00-17.00
Uroczyste otwarcie Pleneru – 27 czerwca o godzinie 12.00

Miasteczko tworzy Murator Expo - organizator Warszawskich Targów Książki

Miasteczko literackie w SzczecinieMiasteczko Literackie w Szczecinie to plenerowy kiermasz książki z ciekawą oprawą programową, planowany w dniach 27-29 czerwca br., we współpracy z Urzędem Miasta Szczecina. Za organizację wykonawczą Pleneru odpowiadać będzie Murator EXPO, przy merytorycznej współpracy spółki Targi Książki.

Naszym wspólnym celem jest pokazanie atrakcyjnej oferty czytelniczej dla mieszkańców Szczecina i turystów. W reprezentacyjnym i często uczęszczanym przez mieszkańców punkcie miasta, na Placu Lotników staną stoiska dla blisko 40 oficyn wydawniczych w tym: AGORA SA, BURDA KSIĄŻKI NATIONAL GEOGRAPHIC, KSIĄŻKOWE KLIMATY, MEDIA RODZINA, SONIA DRAGA, TRAFOSTACJA SZTUKI W SZCZECINIE - KSIĘGARNIA STACJA, WYDAWNICTWO BARBELO, WYDAWNICTWO DEBIT, Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA, WYDAWNICTWO SALEZJAŃSKIE, BELLONA SA. Wydawcy będą oferowali książki po promocyjnej cenie. Na towarzyszącej kiermaszowi scenie odbywać się będą spotkania z autorami, wystąpią artyści i muzycy. Warto zapolować na autografy. Na czytelników będą czekali między innymi: Piotr Adamczewski, Katarzyna Bonda, Jacek Bonecki, Agnieszka Gil, Liliana Fabisińska, Barbara Kosmowska, Joanna Krzyżanek, Jarosław Molenda, Marek Przybylik i Monika Szwaja.

Częścią tego wydarzenia będzie ogłoszenie nazwiska laureatki trzeciej edycji Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia przyznawanej przez "Kurier Szczeciński". Pięć książek, które znalazły się w finale poznaliśmy podczas Warszawskich Targów Książki. "Kochałam, kiedy odeszła" Anny Augustyniak, "Papusza" Angeliki Kuźniak, "Dziunia" Anny M. Nowakowskiej, "Bukareszt. Kurz i krew" Małgorzaty Rejmer oraz "Ciemność. Resort SPA" Katarzyny Ewy Zdanowicz.

>> Strona organizatora

Książki Tytuły Zapowiedzi Autorzy

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się