Warszawskie Targi Książki, Stadion Narodowy, maj 2015

WTK 2Już po raz trzeci mieliśmy przyjemność brać udział w Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym. Tym razem przygotowaliśmy dla naszych gości dwa połączone stoiska. Jedno w formie orientalnego namiotu, w którym smakowicie prezentowały się publikacje persko-arabskie. Drugie, bardziej europejskie, było miejscem spotkań z polskimi autorami wydanych przez nas książek. Wśród targowych premier była druga kieszonkowa książeczka z Masnawi Rumiego, wciągająca powieść Muhammad Deepaka Chopry i książka Czas przebudzeń, w której Manana Chyb – była redaktor naczelna Zwierciadła i założycielka czasopisma psychologicznego Sens – przedstawia niezwykłe rozmowy o przemianie świadomości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas podczas targów odwiedzili. Tych, dla których było zbyt daleko, zapraszamy w październiku do Krakowa!

Nie tylko książki

Dzięki uprzejmości wspaniałej Cukierni Tudel na naszym stoisku na gości oczekiwały nie tylko książki, ale także przepyszne tureckie słodycze. Do kawy można było poczęstować się pistacjową baklawą i tuzlu kuru pasta – orientalnymi ciasteczkami z sezamem i innymi przyprawami. Więcej takich pyszności skosztować można w kilku siedzibach Tudla, między innymi w przejściu podziemnym pod Rotundą.

Spotkania

Zawsze cieszymy się, gdy nasze stoisko jest nie tylko miejscem prezentacji i sprzedaży książek, ale daje także możliwość spokojnej rozmowy, poznania czytelników i spotkania ze znajomymi. Także autorzy, których mieliśmy przyjemność gościć mieli okazję spędzić trochę czasu ze swoimmi czytelnikami.

Czas przebudzeń – rozmowy o przemianie świadomości

Podczas targów świętowaliśmy także premierę książki Manany Chyb Czas przebudzeń. Na „kanapie literackiej” miało miejsce ciekawe spotkanie z rozmówcami Manany – o. Wojciechem Drążkiem, Wojciechem Eichelbergerem, Krystyną Łukawską, Dominikiem Rettingerem, Andrzejem Saramowiczem i Anną Temczuk. Patronat medialny nad książką objęło czasopismo psychologiczne SENS.

Po spotkaniu wszyscy goście wyruszyli w kierunku naszego stoiska, gdzie nie szczędzili czasu spragnionym rozmowy i autografów czytelnikom.

Jak zawsze, targi mineły szybko ale za kilka miesięcy będą kolejne w Krakowie. Do zobaczenia!

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się