Design - od wizytówek po fototapety

wzornik-kolorow-pantoneKsiążka na folii wodoodpornej do czytania w wannie? Ślubny album na panoramicznym papierze bez zagięć? Wielkoformatowe wydruki fotografii lub reprodukcje dzieł sztuki do powieszenia na ścianie? Okładzina ścienna lub podłogowa z arabeską? A może druk na zabytkowej prasie typograficznej i tłoczenie 23-karatowym złotem lub inkrustowana kamieniami oprawa jubilerska?

Korzystając z naszego doświadczenia w pracy z szeroką gamą materiałów i technik drukarskich służymy pomocą w opracowaniu i druku ekskluzywnych wyrobów takich jak: karty pocztowe i okolicznościowe, albumy, zaproszenia, karty dań, menu, papeterie, papiery firmowe, foldery i broszury informacyjne. Dla spragnionych sztuki w wielkim formacie zachęcamy do zapoznania się z ofertą reprodukcji dostępnych w naszym sklepie.

Współpracujemy z grupą zdolnych artystów plastyków oraz z najlepszymi drukarniami i pracowniami oferując pełne spektrum tradycyjnych oraz nowoczesnych metod druku i uszlachetniania. W naszym zespole są również artyści słowa, którzy pomogą wypełnić strony tekstem twórczym, zrozumiałym i poprawnym. Pracujemy z sercem, dając sobie czas na zrozumienie potrzeb i oczekiwań odbiorcy, pragnąc tworzyć rzeczy piękne i prawdziwe – odtrutkę na bylejakość otaczających nas masowych wytworów.

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się