Tytuł: Nowy Rok
Autor: Maria Jerszow
Rok wydania: 2017

Miejsce wydania: Warszawa
Wydawca: Imprint
Wydanie: I
ISBN: 978-83-64299-59-9

Oprawa: miękka
Liczba stron: 104
Format: 130x200

Nowy rok – Nowy rock

Maria Jerszow

25,00 zł
20,00 zł

Opis

Druga książka Marii Jerszow zaprasza czytelnika do świata rozważań kobiety, która marzy o byciu matką. Główna bohaterka pisze listy do męża i jednocześnie pamiętnik, przez cały rok zastanawiając się nad swoim życiem i małżeństwem. 
Przedstawiony zostaje temat rodzicielstwa zastępczego. Książka, oparta na bogatych doświadczeniach autorki w pracy z rodzinami zastępczymi, pokazuje przygotowania przyszłych rodziców do przyjęcia dziecka. Tekst powinien szczególnie zainteresować osoby, które myślą o takiej roli. 
Tekst uzupełniają ilustracje Marty Bystroń.

Wyjechałeś do Ameryki. W nocy śniły mi się Stany, mapa. I kilka osób, które szukały złóż mineralnych. A ja szukałam poziomek. Myślę, że to był ważny sen. Uświadomiłam sobie, że największym moim skarbem są poziomki – małe, drobne sprawy. Tego zawsze szukałam i szukam w naszym związku i w całym moim życiu. I znalazłam ich bardzo dużo. Całkiem nieźle się najadłam…

o autorce

Maria Jerszow (ur. 1976) – absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (kierunek finanse i bankowość, następnie studia podyplomowe z zarządzania projektami i studia doktoranckie z zakresu polityki społecznej) i Akademii Pedagogiki Specjalnej (kierunek resocjalizacja). Na co dzień pracuje w biznesie, zarządza projektami. Jako wolontariuszka od ponad 15 lat zajmuje się pedagogiką.

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się