Damian Kleczewski, kompendium inwestora, nieruchomości, flip

Tytuł: Kompendium inwestora
Autor: Damian Kleczewski
Rok wydania: 2021

Miejsce wydania: Warszawa
Wydawca: Imprint Media
Wydanie: II
ISBN: 978-83-66614-12-3

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 412
Format: 150x230

Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora, wydanie II

Damian Kleczewski

Jak inwestować w nieruchomości 

79,90 zł
79,00 zł

Opis

„Kompendium inwestora”, wydanie II, zauktualizowane, to najobszerniejsze wprowadzenie do tematyki inwestowania w nieruchomości, jakie dotychczas ukazało sie na polskim rynku. Damian Kleczewski, członkowie jego zespołu inwestycyjnego oraz zaproszeni do współpracy eksperci dzielą się z Czytelnikiem praktyczną wiedzą, wynikającą z wielu lat doświadczeń na polskim rynku. Odkrywają też cały szereg branżowych patentów i sekretów dostępnych wyłącznie dla uczestników drogich, zamkniętych szkoleń.

Ta książka to ponad 400 stron wartościowej treści. Żadnego lania wody i motywacyjnych banałów! Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nieruchomościami, możesz potraktować to kompendium jako niezbędny kurs inwestowania. Jeśli już masz za sobą doświadczenia we flipach lub przygotowywaniu mieszkań na wynajem, odkryjesz tu setki sprawdzonych sposobów na zwiększenie rentowności, optymalizację swoich działań, zmniejszenie ryzyka oraz kreatywne działanie na coraz bardziej zatłoczonym rynku.

Dowiesz się także o inwestycjach w grunty i blaszane garaże, poznasz przydatne dla inwestora narzędzia i aplikacje, zobaczysz gotowe przykłady przekształcenia dużych, tanich lokali w wielopokojowe mieszkania przynoszące duże dochody. Będziesz też potrafił wykorzystać nieruchomości jako tarczę podatkową, zrozumiesz też, że sprawy spadku i dziedziczenia warto w rodzinie i firmie omówić jak najwcześniej, unikając chaosu związanego z „dziedziczeniem ustawowym”. A dodatkowo przeczytasz o tym, jak pracować z dziećmi, aby od małego przygotować je do świadomego posługiwania się pieniądzem i wykształcić w nich „duszę inwestora”.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z KSIĄŻKI?

 • W co warto dziś inwestować?
 • Gdzie szukać okazji i jak samemu je tworzyć?
 • Jak skutecznie negocjować przy kupnie i sprzedaży nieruchomości?
 • Jak oszacować rentowność i minimalizować ryzyko?
 • Jakie wady fizyczne i prawne mogą czyhać na Ciebie w różnych typach lokali?
 • Jak przeprowadzić sprawny i tani remont?
 • Co liczy się dla kupującego lub najmecy?
 • Skąd pozyskać środki na inwestycje?
 • Jak przygotować i wyposażyć mieszkanie na wynajem?
 • Jak rekrutować bezproblemowych najemców?
 • Na co zwrócić szczególną uwagę w umowach notarialnych i cywilno-prawnych?
 • Gdzie szukać najlepszych kredytów i jak je poznać?
 • Jaki wpływ na Twoje inwestycje mogą mieć programy rządowe? 

O AUTORZE

Damian Kleczewski ma w swym dorobku ponad 7 lat doświadczeń, dziesiątki przeprowadzonych transakcji i wyremontowanych lokali oraz setki zadowolonych najemców. Twórca marki „Zrozumieć nieruchomości” i autor audycji pod tym samym tytułem w Radiu Kontestacja. Wykładowca studiów MBA Nieruchomości szkoły ASBIRO oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doradca i szkoleniowiec, autor kilku książek o nieruchomościach. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych w kamienicach oraz w wielkiej płycie, w szczególności z myślą o przygotowywaniu mieszkań na wynajem. Mistrz miniaturyzacji. Planuje i wyznacza strategie działań remontowych, podatkowych i optymalizacyjnych. Doradza innym, jak mogą dzięki nieruchomościom zabezpieczyć swoją rodzinę i zyskać cenny czas. Kilkanaście osób spośród uczestników jego szkoleń stało się już rentierami. Prywatnie mąż i radosny ojciec pięciolatka.

Współautorzy

Angelika M. Talaga – edukator, neuropedagog, przedsiębiorca i profesjonalny mówca. Opracowuje narzędzia mające pomóc rodzicom w wychowaniu kreatywnych, przedsiębiorczych i myślących dzieci.

Paweł Albrecht – specjalista w zakresie pozyskiwania ofert inwestycyjnych i organizacji finansowania. Tworzy gotowce inwestycyjne w postaci mieszkań na wynajem.

Łukasz Martyniec – prawnik, doradca sukcesyjny i finansowy, wykładowca. Specjalizuje się w doradztwie dla firm oraz rodzin w zakresie sukcesji międzypokoleniowej oraz planowania spadkowego.

Piotr Sakiewicz – doradca finansowy i dyrektor zarządzający w Grupie Finansowej Power Holding, ekspert z zakresu finansowania nieruchomości i kredytów hipotecznych.

Marcin Zakrzewski przedsiębiorca prowadzący firmę szkoleniową. Inwestuje w garaże blaszane. Fascynuje go teoria i praktyka osiągania wolności finansowej w oparciu o nieruchomości.

Fryderyk Tułowiecki – inwestor, współtwórca marki „Zrozumieć nieruchomości”. Specjalizuje się w organizacji najmu i relacjach z najemcami.

Przemysław Tułowiecki inwestor, współtwórca marki „Zrozumieć nieruchomości”. Doświadczony organizator działań remontowych i technicznych, optymalizator kosztów.

 

 

 

ANGELIKA M. TALAGA
Edukator, neuropedagog, przedsiębiorca i profesjonalny mówca. Opracowuje narzędzia mające pomóc rodzicom w wychowaniu kreatywnych, przedsiębiorczych i myślących dzieci.
Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się