agile talent

Tytuł: Zwinny talent. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy przetrwają nadchodzące zmiany
Autor: Ralf Knegtmans
Rok wydania: 2019

Miejsce wydania: Warszawa
Wydawca: Imprint Media
Wydanie: I
ISBN: 978-83-64299-85-8

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 304
Format: 150x230

Zwinny talent

Ralf Knegtmans

Pierwsza książka, która pokaże Ci, jak skutecznie przeprowadzić proces rekrutacji. Dla kandydatów niezastąpione źródło wiedzy o tym, czego najbardziej poszukują pracodawcy.

120,00 zł
60,00 zł
Już wkrótce!

Opis

Świat zmienia się w zawrotnym tempie i zmiany te mocno dotykają rynek pracy. Zwinność, rozumiana jako zdolność adaptacji i nieustannego uczenia się, stała się dziś ważniejsza niż formalne kwalifikacje i wyuczone umiejętności. Autor książki Zwinny talent pokazuje, jak rozpoznać „talenty gotowe na przyszłość”, i przedstawia praktyczne narzędzia do przeprowadzenia skutecznego procesu wyboru zwinnych pracowników. Dodatkowo, specjalnie dla polskiego czytelnika, o zwinności, rekrutacji i praktyce prowadzenia odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa opowiadają: 

  • Dominika Bettman, prezeska SIEMENS Polska, 
    Brunon Bartkiewicz, prezes ING Bank Śląski, 
    Jarosław Koziński, partner i Tax and Law Leader, EY, 
    Marek Śliboda, prezes MARCO.

Absolutne ABC współczesnej rekrutacji: rekruterom i HR-owcom da potężne i sprawdzone w praktyce narzędzia; kandydatom pozwoli zrozumieć dzisiejszy rynek pracy i realne potrzeby pracodawców.

O Autorze

Ralf Knegtmans – Partner zarządzający holenderskiej firmy De Vroedt & Thierry, która specjalizuje się w doradztwie i rekrutacji kadry kiero­wniczej i jest członkiem Cornerstone International Group.

Ralf Knegtmans od dwudziestu lat zgłębia kluczowe cechy wybitnych talentów poprzez własne badania oraz liczne wywiady z członkami zarządów firm i naukowcami. Pisze i wykłada na temat natury talentu, selekcji najlepszych kandydatów, nowoczesnego przywództwa oraz różnorodności. Jest autorem kilku książek (w tym Top Talent. Dziewięć uniwersalnych cech najwybitniejszych talentów, Jak zostać CEO? Kompetencje, cechy osobowości i motywy działania oraz Różnorodność jako wyzwanie. Sens i bezsens zróżnicowanych talentów), a także licznych artykułów branżowych.

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się