Maria Jerszow Pierwszy Dzieñ

Tytuł: Pierwszy dzień
Autor: Maria Jerszow
Rok wydania: 2013

Miejsce wydania: Warszawa
Wydawca: Imprint
Wydanie: I
ISBN: 978-83-64299-19-3

Oprawa: miękka
Liczba stron: 48
Format: 130x200

Pierwszy dzień

Maria Jerszow

Budowa domu wymaga wyboru planu, zdobycia pozwoleń, zakupu cegieł, cementu, kleju, okien, drzwi, dachówki... Ktoś, kto budował dom, wie, ile trzeba się koło tego nachodzić. Szczególnie, gdy budujemy dom od podstaw i sami. Budowa domu-rodziny to również złożona sprawa.

21,50 zł
12,00 zł

Opis

Pięknie ilustrowana i opracowana książka Marii Jerszow, od wielu lat zajmującej się woluntarnie pedagogiką.

Młody człowiek chciałby założyć rodzinę. Na razie ma dziewczynę i myśli o niej poważnie. Nie wie, jak się do tego zabrać, nie miał swojej rodziny, wychowywał się w placówkach opiekuńczych. Idzie do psychologa, aby wspólnie z nim opracować plan na rodzinny dom.
W książce wykorzystana jest metafora budowy domu, która porządkuje prowadzone rozważania. Nie ma gotowych rad, tylko chwila zastanowienia nad poszczególnymi etapami i zagadnieniami (co jest naszym fundamentem, co daje nam podstawę i oparcie…).
Tekst przeznaczony dla czytelników w różnym wieku. Młodzi ludzie mogą znaleźć w nim inspirację do przemyśleń, starsi również, nawet w okresie, który jest bardziej podsumowaniem niż nowym planem.
Książka wydana drukiem pełnokolorowym na najwyższej jakości papierze Munken Pure, szyta nićmi. Tekst uzupełnia bogata warstwa ilustracyjna.  

o autorce

Maria Jerszow (ur. 1976)absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (kierunek finanse i bankowość, następnie studia podyplomowe z zarządzania projektami i studia doktoranckie z zakresu polityki społecznej) i Akademii Pedagogiki Specjalnej (kierunek resocjalizacja). Na co dzień pracuje w biznesie, zarządza projektami. Jako wolontariuszka od ponad 10 lat zajmuje się pedagogiką.

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się