Tytuł: Złote reguły codzienniego życia
Autor: Omraam Mikhaël Aïvanhov
Seria: Kolekcja Izvor nr 227
Rok wydania:  2011

Miejsce: Warszawa
Wydawca:  Wydawnictwo Prosveta
Wydanie:  I
ISBN:  978-3-89515-427-0

Oprawa: miękka
Liczba stron: 156
Format: 110x180

Złote reguły codziennego życia

Omraam Mikhaël Aïvanhov

30,00 zł
15,00 zł
Już wkrótce!

Opis

„Przyzwyczajcie się do traktowania swego codziennego życia wraz z jego obowiązkami, ze zdarzeniami, które z sobą niesie i z ludźmi, z którymi trzeba obcować, albo których spotykacie - jako materii, którą należy przekształcać. Nie zadowalajcie się akceptowaniem tego, co Was napotyka. Nie przyjmujcie postawy biernej, lecz starajcie się tę materię ożywiać, dokładając starań, aby tchnąć w nią duszę i ducha. Bo prawdziwe życie duchowe polega na umiejętności włączania do każdego działania elementu siły napędowej, która potrafi je wznieść na wyższy poziom. Być może zapytacie: "A co z medytacją? Co z modlitwą...?” Oczywiście: właśnie modlitwa i medytacja pomogą Wam się otworzyć na to, co subtelniejsze i czystsze, a w rezultacie będziecie w stanie nadawać swym działaniom nowy wymiar."
Omraam Mikhaël Aivanhov

FRAGMENT KSIĄŻKI:

Kiedy czujecie się poddenerwowani, wystraszeni albo nieszczęśliwi, postarajcie się opanować. Zamiast dręczyć siebie czy niepokoić innych, zachowajcie milczenie i zaczerpnijcie kilka głębokich oddechów. Następnie wypowiedzcie jakieś pełne dobrego uczucia słowo, wykonajcie jakiś przyjazny gest, wyślijcie jakąś miłą myśl… Wtedy stwierdzicie, że to, co w Waszym wnętrzu psuło się i fermentowało, zostało odrzucone gdzieś daleko. Dzięki temu, że przywołaliście miłość, otwarliście w sobie dobre źródło. Pozwólcie mu teraz tryskać, a ono wszystko oczyści. Jak widzicie, to zupełnie proste; wystarczy otworzyć serce i dopuścić do głosu uczucie miłości. (…)
Słysząc rozmowy o miłości, ludzie zwykli się śmiać; traktują ją bowiem jako jakąś zabawę, a nie jak skuteczny lek.
Wypełnione miłością życie jest życiem w stanie wysublimowanej świadomości. Stan ten przejawia się we wszystkich działaniach. Zapewnia on człowiekowi pełną harmonię wewnętrzną, utrzymuje w doskonałej równowadze, daje mu radość, siły i zdrowie.

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się