Świat Czytników - wszystko o Amazon Kindle

Imponujący serwis poświęcony czytnikom e-booków. Od porad dla kupujących Kindle po raz pierwszy, przez szczegółowe recenzje sprzętu i sposoby na wykorzystani ukrytych funkcji, do najnowszych wiadomości ze świata elektronicznych książek. Warto zajrzeć: www.swiatczytnikow.pl

Arabia.pl

Stowarzyszenie i portal internetowy Arabia.pl to źródło aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat świata arabskiego. Arabia.pl objęła patronatem medialnym nasze książki Alchemia Miłości i Połamane Skrzydła, publikując również ich recenzje.

Sol et Luna

Alchemiczny duet muzyczny Mieczysława Eligiusza Litwińskiego i Saby Zuzanny Krasoczko. Czyżby on był tu Słońcem, a ona Księżycem odbijającym jego światło...? Mieczysław twierdzi, że on tworzy tło, a cały blask pochodzi od Saby. Najpełniej brzmią razem.

Więcej >

RadioJAZZ.fm

Internetowa gratka dla wszystkich miłośników jazzu. Krótko po zamknięciu eterowej stacji JazzRadio, grupa pasjonatów zorganizowała niezależną, niepokorną radiostację sieciową, gdzie dźwięki jazzu mogą rozbrzmiewać niezakłócone przez mroczny uścisk i zmienne wiatry rynku – "od mainstreamu po funk, od free po fusion, od klasyki po etno, od dixielandu po awangardę". Słuchamy online ze strony radiojazz.fm. Od marca 2013 JazzRadio nadaje z nowej siedziby w Pałacu Szustra na warszawskim Mokotowie, w siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego.

Polska Fundacja Sufich

Polska Fundacja Sufich im. Dżelaladdina Rumiego działa aktywnie na rzecz dialogu międzyreligijnego, kierując się ideą pokojowego, harmonijnego współistnienia wielu wyznań.

Więcej >

Nalanda

Nalanda w tłumaczeniu z sanskrytu oznacza dawanie wiedzy. I zgodnie z tą ideą Nalandianie wyposażąją swych gości w wiedzę z wielu dziedzin, oferując liczne warsztaty i wykłady m.in. na temat zdrowej kuchni, poprawy jakości życia, inspirujące spotkania z ciekawymi ludźmi, wieczory litarackie i wiele, wiele innych wydarzeń. Można tu wypić kawę wg 5 Przemian, zjeść pyszne eko-dania (gdyż jest to jednocześnie restauracja wegetariańska) i zapoznać się z szerokim wyborem dobrej literatury. Wręcz dosłownie jest to miejsce opiekuńczo otoczone anielskimi skrzydłami... Przekonajcie się o tym sami!

 

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się