kal_2015-16_english_enjoy_front
kal_2015-16_english_inside_2
kal_2015-16_english_inside

Tytuł: Angielski na każdy dzień 2016
Projekt: Błażej Gałkowski
Materiał dydaktyczny: Błażej Gałkowski, Filip Radej
Wydawca: Eurograf
Format: 167X240mm
Waga: 500g

Angielski na każdy dzień

Learn English and Enjoy Life

Angielski sam wchodzi do głowy!

Opis

Uwaga: kalendarz szkolny od 1 września 2015 do 1 września 2016!

Nowoczesny kalendarz książkowy, motywujący do regularnej pracy z językiem. Doskonałe narzędzie, by odświeżyć znajomość angielskiego lub uzupełnić program szkoły, uczelni, kursu. Wystarczy pięć minut dziennie, aby rozwinąć umiejętności komunikacji. Bez zbędnej teorii przyswoisz najczęściej używane zwroty i struktury. Nabierzesz odwagi w posługiwaniu się angielskim na co dzień.  Każdego dnia czekają na Ciebie inspirujące cytaty, słownictwo i wyrażenia, gramatyka przedstawiona w formie dwujęzycznych przykładów, porady dotyczące samodzielnej pracy oraz powtórki materiału. W kalendarzu zamieszczono łącza do dostępnych w internecie materiałów uzupełniających.
Kalendarz dostępny jest w dwóch wersjach okładki: na jednej typografia „Learn English and Enjoy Life” z koroną Tudorów (motyw brytyjski), na drugiej Rosie the Riveter (motyw amerykański).

Część leksykalna i leksykalno-gramatyczna prezentowana w poniedziałki i wtorki opracowana została w oparciu o nowoczesne badania korpusowe (statystyka najczęściej używanych zwrotów i wyrażeń). Część gramatyczną (wtorki-środy) opracował Filip Radej z wydawnictwa Preston Publishing na podstawie popularnych podręczników „Angielski w tłumaczeniach”.

Skocz na górę

Newsletter

Zapisz się